Svatební doplňky - brudetilbehor.com

závoje, Rukavičky Svatební oblečení Pelerínky Štoly Šály Svatební obuv....

 Bedste online bryllup butik Alle artikler er fremstillet i Europa, ikke i KINA

Start

  Mapa stránek Nová registrace Přihlaste se Nákupní košík LOGOUTBrudeslørSvatebni Doplkny
Závoj dvouvrstvý, lemovaný
Závoj dvouvrstvý, lemovaný Dvouvrstvý závoj šířky 120 cm, zakončení olemováním. Vrstvy: 60 a 50 cm. Upevněn hřebenem. Závoj je v barvě bílé a krémové.
Závoj lemovaný, 2-vrstvý
Závoj lemovaný, 2-vrstvý Dvouvrstvý závoj šířky 200 cm, zakončení olemováním. Vrstvy: 70 a 60 cm. Upevněn hřebenem. Závoj je v barvě bílé a krémové.
Dvouvrstvý lemovaný závoj
Dvouvrstvý lemovaný závoj Dvouvrstvý závoj šířky 140 cm, zakončení olemováním. Vrstvy: 80 a 60 cm. Upevněn hřebenem. Závoj je v barvě bílé a krémové.
Cenově výhodný závoj stříhaný z kola – bílý, krémový
Cenově výhodný závoj stříhaný z kola – bílý, krémový Stříhaný z kola Ř 140 cm svatební závoj délky 80/60 cm s lemovaným koncem. Závoj je v barvě bílé a krémové. Jiné barvy na objednávku.
Svatební závoj – stříhaný z kola
Svatební závoj – stříhaný z kola - Nádherný svatební závoj, stříhaný z kola Ř 160cm, délka 90/70 cm. Má lemovaný okraj. Tento cenově výhodný závoj je velice populární. Ladí k většině svatebních šatů. Závoj je v barvě bílé a krémové (ecru).
Dlouhý svatební závoj
Dlouhý svatební závoj Dlouhý závoj pro nevěstu. Stříhaný z kola Ø 270 cm !! Délka: 170/90 cm, lemovaný okraj. Závoj je v barvě bílé a krémové.
Krátký svatební závoj
Krátký svatební závoj Krátký svatební závoj délky 40/30 cm, šířka 70 cm, zakončení saténovým olemováním. Závoj je v barvě bílé a ecru.
Svatební závoj s lemováním
Svatební závoj s lemováním Nádherný závoj pro nevěstu délky 70/60 cm, šířka 2 m. Výborně se hodí k typickým svatebním šatům. Závoj je v barvě bílé a krémové (ecru). Zakončení olemováním.
Svatební závoj dvouvrstvý, po pás
Svatební závoj dvouvrstvý, po pás Dvouvrstvý svatební závoj délky 90/70 cm, šířka 2,5 m, zakončení saténovým olemováním. Závoj je v barvě bílé a krémové - ecru.
Dvojitý svatební závoj – pod pás
Dvojitý svatební závoj – pod pás Tento nádherný závoj pro nevěstu má délku 110/90 cm, šířku 2,5 m. Zakončení jemným saténovým olemováním. Závoj je v barvě ecru (krémové) nebo bílé. Jiné barvy jsou možné na objednání. Lze určit barvu samotného olemování.
Vyšívaný svatební závoj
Vyšívaný svatební závoj Závoj délky 90/70/60 cm, šířka 140cm. Zakončení výšivkou v barvě závoje. Závoj v bílé barvě s bílou výšivkou.
Vyšívaný svatební závoj, krémové barvy
Vyšívaný svatební závoj, krémové barvy Vyšívaný závoj od délky 90/70/60cm a 140cm šířky. Závoj je v barvě krémové (ecru), krémová výšivka.
Závoj s křišťálky a perličkami Swarovski
Závoj s křišťálky a perličkami Swarovski Délka: 86/60 cm, ovál. šířka: 1,4 m, cca 64 křišťálků Swarovski a 64 perliček Swarovski. Cena je za závoj bez čelenky.
Závoj řasený po ramena (žabó)
Závoj řasený po ramena (žabó) Závoj řasený délky 55cm. Snímky znázorňují dva způsoby upevnění závoje. Závoj je v barvě bílé a krémové (ecru). Závoj je opatřen plastovým hřebínkem k upevnění do vlasů.
Závoj řasený (po loket, po pás)
Závoj řasený (po loket, po pás) Závoj řasený délky 70 cm. Podle způsobu upevnění sahá po loket nebo po pás. Upevnění pomocí hřebínku. Závoj je v barvě bílé a ecru (krémové).
Závoj
Závoj Závoj délky 160cm, šířka 200cm, ovál. Zakončení lemováním proužkem působícím vlnění patrné na snímcích.
Závoj W1038
Závoj W1038 Závoj délky 170cm, šířka 2m, ovál. Závoj je v bílé a krémové (ecru) barvě. Bez čelenky.
Závoj s plátky růží
Závoj s plátky růží Dlouhý závoj (170cm), šířka 2m, ovál. Zakončení lemováním. Zdobený plátky růží. Závoj je v bílé a krémové barvě.
Závoj s trojitým lemováním
Závoj s trojitým lemováním Závoj zakončen trojím olemováním. Délka: 160cm, šířka 2m. V bílé a krémové barvě.
Závoj řasený – s lemováním 90cm
Závoj řasený – s lemováním 90cm Řasený závoj s lemováním délky 90cm. S lemováním. Snímky znázorňují dvě varianty upevnění. Podle místa upevnění závoj vypadá delší nebo kratší. Cena je bez čelenky.
Závoj s krajkou
Závoj s krajkou Dvouvrstvý závoj (vrstvy délky 70/60cm), zakončení krajkou. Šířka: 140cm. V bílé a krémově barvě.
Dlouhý závoj s krajkou
Dlouhý závoj s krajkou Dvouvrstvý závoj (vrstvy délky 170/90cm), zakončení krajkou. Šířka: 200cm. V bílé a krémové barvě. Cena je za závoj s krajkou v bílé a krémové barvě. (Na snímku závoj se zlatou krajkou).
Jednoduchý závoj pro nevěstu
Jednoduchý závoj pro nevěstu Stříhaný závoj, od délky 70/60cm, šířka 140 cm. Voál. Závoj je v bílé a krémové barvě. Závoj je opatřen hřebínkem. -
Jednoduchý svatební závoj
Jednoduchý svatební závoj Stříhaný závoj, od délky 90/70cm, šířka 140 cm. Voál. Závoj je opatřen hřebínkem. Závoj je v bílé a krémové barvě.
Třívrstvý závoj
Třívrstvý závoj Třívrstvý závoj, šířka 140 cm, zakončení lemováním. Vrstvy: 90, 60 a 50 cm. Upevněn pomocí hřebene. Závoj je v bílé a krémové barvě.
Závoj – třívrstvý, s lemováním
Závoj – třívrstvý, s lemováním Závoj šířky 140 cm, zakončení lemováním. Tři vrstvy: 70, 60 a 50 cm. Upevněn pomocí hřebene. Závoj je v bílé a krémové barvě. Cena je bez čelenky.
Závoj – stříhaný, třívrstvý
Závoj – stříhaný, třívrstvý Závoj stříhaný od délky 90/70/60 cm a šířky 140 cm. Závoj je opatřen hřebínkem. Závoj je v bílé a krémové barvě
Závoj – stříhaný, třívrstvý
Závoj – stříhaný, třívrstvý Závoj sestříhaný z kola Ř 2,7m, délka 170/90 cm. Závoj je opatřen hřebínkem. Závoj je v bílé a krémové barvě.
Závoj s křišťálky Swarovski
Závoj s křišťálky Swarovski Délka: 70/60 cm, ovál, šířka: 1,4 m, cca 30 křišťálků Swarovski. Cena je za závoj bez čelenky.
Závoj s korálky Swarovski
Závoj s korálky Swarovski Délka: 70/60 cm, ovál, šířka: 1,4 m, cca 30 křišťálků Swarovski. Cena je za závoj bez čelenky.
Dlouhý závoj s krajkou
Dlouhý závoj s krajkou Závoj dlouhý 170cm, šířka 2m, ovál. Zdobený širokou krajkou. Závoj je v bílé a krémové barvě.
Závoj s křišťálky
Závoj s křišťálky Závoj dvouvrstvý (80 a 60 cm), šířka 1,40 m. Zakončení závoje vlnitou ažurou, zdobený křišťálky (30 křišťálků). Voál. Závoj je v bílé a krémové barvě.
Dlouhý vyšívaný závoj
Dlouhý vyšívaný závoj Dlouhý 170cm závoj, sestřihaný z kola Ø 2,70m. Zdobený širokou výšivkou
Závoj s aplikacemi
Závoj s aplikacemi Závoj - 80cm – šířka štoly 160cm. Zdobený aplikacemi a dole zakončený ažurou.
Závoj s křišťálky 170 cm
Závoj s křišťálky 170 cm Závoj s křišťálky dlouhý 170 cm, ovál, šířka: 200 cm. Zdobený křišťálky (50 křišťálků) a dole je ažura.
Závoj s opalizujícími křišťálky
Závoj s opalizujícími křišťálky Překrásný dlouhý závoj – šířka voálu 2 m. Délky vrstev 80 a 120 cm. Zdobený opalizujícími křišťálky – mnohostěnné, cca 210 křišťálků.
Závoj zdobený krajkou – dlouhý
Závoj zdobený krajkou – dlouhý Okouzlující závoj dlouhý 170 cm, oválný, šířka 200 cm. Závoj lemovaný krajkou. Závoj je v bílé a krémové barvě. (ecru)
Dlouhý závoj s křišťálky
Dlouhý závoj s křišťálky Dlouhý závoj je posazený křišťálky (cca 50 kusů), sestříhaný z kola Ø 2,70m. Zakončení závoje lemováním. Závoj je v krémové (ecru) a bílé barvě.
Dlouhý závoj – zdobený výšivkou
Dlouhý závoj – zdobený výšivkou Dlouhý (170cm) závoj, sestříhaný z kola Ø 2,7m. Ozdobený úzkou výšivkou. Závoj je v bílé a krémové barvě.
Závoj – dlouhý
Závoj – dlouhý Třívrstvý závoj. Délka dvou vrstev 80/60 cm a šířka 1,4 m a odepínací vlečka 250cm dlouhá. Lace bolero gallery - Wedding Veils gallery - Wedding Gloves gallery - Bridal Headpieces gallery - Bridal Shoes galery Bridal Lingerie gallery

We ship to: USA Austria Belgium Cyprus Czech Republic Denmark Estonia Finland France Germany Greece Hungary Ireland Italy Latvia Lithuania Luxembourg Malta The Netherlands Poland Portugal Slovakia Slovenia Spain Sweden Switzerland United Kingdom , United States of America, Canada  . Recently we shipped our item to Trinidad and Tobago  

Paypal Visa Card Mastercard JCB Dinners Club Post Payment

Bank Transfer

 » Wholesale Wedding Clothes & Items » Security » Rules  » Shipping  » Returns » Rent » Partners » Owner » Partners » Link to us » Add link » Add wedding superstition » Make own veil? » Bridal Veils
 

ALL RIGTHS RESERVED AD-NET 2002-2018

 All articles

 Wedding Essentials Germany