Svatební doplňky - brudetilbehor.com

závoje, Rukavičky Svatební oblečení Pelerínky Štoly Šály Svatební obuv....

 Bedste online bryllup butik Alle artikler er fremstillet i Europa, ikke i KINA

Start

  Mapa stránek Nová registrace Přihlaste se Nákupní košík LOGOUT

 
                      Podmínky pro vrácení zboží
 
 
Záruka a politika vrácení zboží 
 
Naším cílem je zajistit maximální spokojenost s nákupy v našem obchodě. Pokud z nějakého důvodu zákazník chce vrátit zakoupený výrobek, je nutné jej odeslat zpět do 7 dnů ode dne dodání. 
Je nutné dodržet následující podmínky: 
 
  1. Výrobek nebyl používaný (s výjimkou oblečení, kde je nutné vyzkoušení) 
2. Výrobek musí být bez zápachu 
  3. Výrobek je nutné vrátit v originálním balení, které není poničené (to se týká také foliových obalů, 
které nemohou být roztržené)
  4. Výrobek je vrácen do 7 dní (odeslán zpět v průběhu 7 dní) 
  5. Originální účet musí být přiložen
6. V případě dodání vadného výrobku, je nutné přiložit reklamační protokol
  7. Zboží musí být zabaleno, aby nedošlo k nadměrnému pomačkání – to se týká hlavně závojů, které je nutné uložit v neporušeném foliovém obalu způsobem, jakým byly dodány a následně v kartonovém obalu.
  Poštovné bude vraceno pouze v případě, pokud byl dodán vadný výrobek nebo jiný výrobek než který byl objednán. 
Všechny výrobky před expedicí procházejí důkladnou kontrolou. Každá věc je zabalena ve foliovém obalu a v kartónovém obalu. Jsou velmi pečlivě chráněny před poškozením. 

Standard packing - pet bag and carton box

V případě, že bude obal poničen, je nutné zkontrolovat obsah zásilky. Pokud je zboží poškozeno, je nutné sepsat reklamační protokol v přítomnosti poštovního doručovatele. Tiskopis reklamačního protokolu má mít u sebe zaměstnanec pošty. Na základě reklamačního protokolu potvrzeného poštou bude vrácena celá částka (spolu s poplatkem za dodání). Je nutné připojit protokol k vracené zásilce. 

 
 
 

Pokud bude zboží vráceno z jiného důvodu, poštovní poplatek nebude vracen. 


V případě obdržení vracené zásilky a zároveň nedodržení podmínek pro vrácení zboží (např. zboží je poškozeno, voní parfémy, není v originálním obalu nebo je tento obal poničen), platba nebude vracena. Zboží nebude znova dodáno, pokud nebude uhrazen dodatečný poštovní poplatek. 


Pokud je objednané zboží vadné nebo bylo dodáno jiné zboží než jaké bylo objednáno, bude vracena celá částka, kterou zákazník uhradil (je nutný reklamační protokol).

 

Vracení platby proběhne na účet spojený s platební kartou. Pokud byla platba provedena jiným způsobem (na bankovní účet nebo poštovní poukázkou), platba bude vracena na zákazníkův účet PAYPAL – je nutné sdělit přesnou adresu email zaregistrovanou v servisu PAYPAL.COM. Platby přes servis PAYPAL jsou naprosto spolehlivé. Více informací o platbách PAYPAL na www.paypal.com 

   
  Veškeré vrátky zasílat na adresu:

 

Wed-Shopping.com

Wed-Shopping.com Address

     

Děkujeme, že nakupujete s Wed-Shopping.com

Věříme, že budete s nákupy spokojeni. 

 

 
  Lace bolero gallery - Wedding Veils gallery - Wedding Gloves gallery - Bridal Headpieces gallery - Bridal Shoes galery Bridal Lingerie gallery

We ship to: USA Austria Belgium Cyprus Czech Republic Denmark Estonia Finland France Germany Greece Hungary Ireland Italy Latvia Lithuania Luxembourg Malta The Netherlands Poland Portugal Slovakia Slovenia Spain Sweden Switzerland United Kingdom , United States of America, Canada  . Recently we shipped our item to Trinidad and Tobago  

Paypal Visa Card Mastercard JCB Dinners Club Post Payment

Bank Transfer

 » Wholesale Wedding Clothes & Items » Security » Rules  » Shipping  » Returns » Rent » Partners » Owner » Partners » Link to us » Add link » Add wedding superstition » Make own veil? » Bridal Veils
 

ALL RIGTHS RESERVED AD-NET 2002-2018

 All articles

 Wedding Essentials Germany